Pracovní příležitost až pro 100 nových zaměstnanců

14.02.2018 10:59

 

 

Velká zakázka z oblasti větrné energie míří do Jizerských hor.

 

 

 


Krátce před koncem roku získala skupina CiS dlouhodobě zaměřený projekt z oblasti větrné energie. Od dubna 2018 se budou ve společnosti CiS systems v Hejnicích vyrábět složitá kabelová vedení určená pro výrobce větrných elektráren.
„Díky tehdejšímu starostovi Jindřichovic pod Smrkem, panu Petru Pávkovi, jsme měli zde v Jizerkých horách... jednu z prvních větrných elektráren v České republice“, vysvětluje Peter M. Wöllner, jednatel společnosti CiS systems s.r.o.
„Brzy se budou v Hejnicích spojovat silné napájecí kabely z mědi a hliníku, a to ve světě zcela nově vyvinutým technologickým postupem. Společnost CiS investuje přes 30 mil. CZK do nových speciálních strojů a zařízení a vytvoří mnoho nových pracovních míst zejména v oblasti výroby a logistiky. Jsme hrdí na to, že po začátcích větrné energie v Jizerských horách tím nyní společnost CiS podpoří výrobu obnovitelné energie a bude zásobovat celou Evropu a svět produkty z Jizerských hor. Technologie výroby a váha kabelů vyžaduje silné muže, kteří mají zájem o nové technologie v oblasti výroby a logistiky – v novém moderním pracovním prostředí a zároveň za dobrou a výkonu odpovídající mzdu.“
Také v roce 2017 patří CiS podle WCA-auditu od auditorské společnosti Intertek, Londýn opět k zaměstnavatelům s nejlepšími pracovními podmínkami na světě.
Od: CiS-tisková kancelář, Marie Špačková
CiS electronic GmbH, D-Krefeld,
CiS automotive GmbH, D-Krefeld
CiS systems s.r.o., CZ-Nové Město p.S.
CiS automotive SRL, RO-Sibiu
 
 
 

CiS systems s.r.o.
Zámecká 626
CZ - 463 65 Nové Město p/S
Tel: +420 482 465 500
Fax: +420 482 465 511
Email: info(at)cis-europe.eu

 
 
 
 

 

 

Kontakt

Obecní úřad Dětřichov

Dětřichov 2
464 01 Frýdlant
ID dat : rr7bjdf

482 317 042